درباره ما

درباره ما

تاریخچه ما

توسعه مجموعه دارما بسپار نگار ویرا به شماره ثبت 542211 از سال 1376 با هدف رفع مشکلات کهنه چاپ و بسته بندی های انعطاف پذیر از طریق ارائه راهکارهای نو با مشورت از متخصصین این حوزه آغاز شد.
رویکرد خلق آینده بر پایه دانش تخصصی موجب شد این شرکت تبدیل به برندی پیشرو در ارائه راهکار های جدید برای انواع بسته بندی های انعطاف پذیر شود.
چاپ بسپار نگار با بکارگیری نیروهای توانمد و استفاده از تکنولوژی روز دنیا آماده خدمت رسانی به شما می باشد . این مجموعه برای پیشبرد روندی دقیق طبق استانداردهای از پیش تعیین شده حر کت می کند که مختصری از آن به شرح ذیل می باشد.
  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • مطمئن

درباره ما

ماموریت و چشم انداز

چشم انداز ها و ارزش ها
هدف ما ارتقاء و توسعه ظرفیت و دانش بهره گیری از تکنولوژی مدرن در ارائه راهکارهای نوین بسته بندی های انعطاف پذیر به صنایع مختلف در کشور می باشد.
  • تولید
  • پیش از چاپ
  • چاپ و لمینت
  • دوخت و برش
درباره بسپار نگار
واحد پیش از چاپ
طراحی ، عکاسی صنعتی ، لیتو گرافی ، کلیشه سازی ، سیلندر سازی
واحد چاپ لامیناسیون و کلدسیل
این مجتمع با در اختیار داشتن ماشین آلات فلکسو و نیز ماشین آلات هلیو و دو دستگاه لمینیت حلالی و بدون حلالی و لمینیت کلدسیل ، شفاف ترین و یک دست ترین خروجی ها با بالاترین استاندارد های مورد تایید صنایع غذایی ، دارویی و بهداشتی به همراه بیشترین رضایتمندی نزد مصرف کنندگان را به ارمغان آورده است.
واحد لمینیت این مجموعه با ماشین آلات حلالی ، غیر حلالی و کلدسیل با قابلیت لمینیت به صورت دو لایه و چند لایه این خدمات را با عالی ترین کیفیت عرضه می کند.
برش ، دوخت و کنترل کیفیت
چند دستگاه برش تمام اتوماتیک امکان برش محصولات چاپی را به بهترین نحو ممکن برای این مجموعه پدید آورده است
وجود سیستم های کنترل کیفیت و آزمایشگاه های متکی به متخصصین تحصیل کرده و با تجربه و ابزار آلات دقیق اندازه گیری یکی از نقاط قوت این مجموعه می باشد.
واحد تولید فیلم
امروزه این شرکت با در اختیار داشتن مدرن ترین تکنولوژی ماشین آلات
در چهار نوع شفاف ، صدفی ، مات و متالایز ( جهت استفاده بسته بندی های BOPP ) تولید کننده انواع فیلم های پلی اتیلن یک الی پنج لایه ، سلفون صنعتی سبک و سنگین ، بهداشتی ، غذایی ، لبنی ، دارویی ، مهندسی و پزشکی می باشد.
گروه مجموعه دارما بسپار نگار ویرا با استفاده از ماشین آلات پیشرفته Reifenhauser تولید فیلم های تخصصی پلی اتیلن سه لایه و چند لایه جهت مصارف انواع صنایع ( غذایی ، لبنی ، صنعتی ، کشاورزی ، دارویی و …) فعالیت می نماید.
فرمولاسیون دقیق مواد اولیه و ترکیبات به کار رفته در این نوع کیسه ها ، خواص مهندسی بسیار خوبی نظیر عدم چسبندگی لایه کیسه داخل و اصطکاک بالای لایه خارجی آن برای سهولت چیدمان را به ارمغان آورده است.
فیلم های سه لایه FFS کاربرد فراوانی در صنعت دارند که از آن جمله :
بسته بندی انواع گرانول ها از جمله محصولات پتروشیمی
دانه های غذایی
کودهای شیمیایی و معدنی
سایر مواد پودری و گرانولی
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم